Šetelík Jaroslav (Tábor 1881 – 1955 Praha)
Podvečer na Staroměstském náměstí, signováno a datováno vpravo dole Jaroslav Šetelík 11, kombinovaná technika/papír, 36 x 22,5 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 11.000,-
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |